Back

Přijímací řízení na Vyšší odbornou školu Cestovního ruchu v Praze

Žádné přijímací zkoušky

Na naší škole nepožadujeme absolvování přijímacích zkoušek. Přijímáme studenty na základě ústního pohovoru, který se zaměřuje na váš zájem o daný obor a volbu cizích jazyků.

Individuální pohovor

Termín přijímacího pohovoru je sjednáván individuálně po odeslání přihlášky ke studiu. Na pohovoru se budeme věnovat vašim zájmům, motivaci a volbě cizích jazyků, abychom zajistili, že naše škola je pro vás tou správnou volbou.

Pohovor můžete absolvovat on-line přes Microsoft Teams.

Je vám příjemnější pohovor absolvovat z pohodlí domova nebo třeba vaší oblíbené kavárny? Vstupní pohovor můžete absolvovat on-line, stačí se nám ozvat na e-mailu sekretariat@voscr.cz a domluvit si termín, který vám bude vyhovovat.

Všechny potřebné dokumenty nám můžete poté poslat vyfocené nebo naskenované.

Denní forma vzdělávání

Naše škola nabízí pouze denní formu vzdělávání, která zajišťuje intenzivní a kvalitní studium s možností aktivního zapojení do školních a mimoškolních aktivit.

Přihlášky

Přihlášky na školní rok 2024/2025 můžete podávat od 1. listopadu 2023. Vyplnění přihlášky je rychlé a snadné a nevyžaduje žádné poplatky za přijímací pohovor.

Kontaktní informace

Pro sjednání termínu pohovoru nebo jakékoli další informace nás můžete kontaktovat prostřednictvím:

Všechny potřebné dokumenty nám zašlete až po odeslání přihlášky a absolvování pohovoru. Budeme potřebovat vaše maturitní vysvědčení a potvrzení od lékaře.

Začněte svou kariéru v cestovním ruchu s námi!

Vyplnění přihlášky ke studiu trvá jen 2 minuty. Zadejte pár základních údajů a potřebné dokumenty můžete doložit později.

Po odeslání přihlášky vás bude kontaktovat náš tým, aby s vámi domluvil všechny detaily.