Back

Pokračování ve vzdělávání po absolvování VOŠ

Navazující studium

Naše Vyšší odborná škola Cestovního ruchu v Praze nabízí nejen kvalitní vzdělání v oboru cestovního ruchu, ale také skvělé možnosti pokračovat ve studiu na renomovaných vysokých školách. Absolventi mají možnost získat bakalářský titul v České republice, Velké Británii, Kanadě nebo ve skandinávských zemích díky uznání kreditů a spolupráci s našimi partnerskými institucemi.

Získejte titul Bc. za jeden rok

Maximálně do jednoho roku navazujícího studia na prestižních zahraničních univerzitách můžete získat titul bakaláře. Využijte jedinečné možnosti uznání kreditů z naší VOŠ a urychlete svou cestu k vysokoškolskému vzdělání.

Studium na naší Vyšší odborné škole Cestovního ruchu poskytuje vynikající základ pro další akademický růst, přičemž absolventi mohou využít možnosti zkráceného studia na Panevropské univerzitě díky uznání kreditů z naší VOŠ. Panevropská univerzita, dynamická soukromá vysoká škola v Praze, nabízí širokou škálu programů zaměřených na ekonomické, právní, podnikatelské a manažerské obory. Díky praktickému přístupu k výuce a mezinárodním programům, jako je Erasmus+, získávají studenti nejen teoretické znalosti, ale i cenné praktické zkušenosti a zahraniční perspektivy, což jim poskytuje konkurenční výhodu na trhu práce​.

Studium na naší Vyšší odborné škole Cestovního ruchu nabízí ideální přípravu pro další akademický růst, včetně možnosti pokračovat na Metropolitní univerzitě Praha. Tato univerzita, založená v roce 2001, patří mezi největší a nejstarší soukromé vysoké školy v České republice. Nabízí širokou škálu bakalářských, magisterských a doktorských programů zaměřených na mezinárodní obchod, politologii, mezinárodní vztahy a asijská studia, dostupných jak v češtině, tak v angličtině. Díky uznání kreditů z naší VOŠ mohou naši absolventi absolvovat bakalářský studijní program ve zkrácené době.

Po absolvování naší Vyšší odborné školy Cestovního ruchu mohou studenti pokračovat ve studiu na prestižní University College Birmingham ve Velké Británii, kde mohou získat titul B.A. (Bachelor of Arts) během jednoho roku díky uznání kreditů z naší VOŠ. University College Birmingham je renomovaná instituce, známá svými kvalitními programy v oblasti podnikání, managementu, pohostinství, cestovního ruchu a dalších oborů. Univerzita nabízí širokou škálu bakalářských a magisterských programů a klade důraz na praktické zkušenosti a pracovní stáže.

Po absolvování naší Vyšší odborné školy Cestovního ruchu mají studenti možnost pokračovat ve studiu na Centennial College v Kanadě a získat titul B.A. v oboru pohostinství a cestovního ruchu během jednoho roku díky uznání kreditů z naší VOŠ. Centennial College, založená v roce 1966 v Torontu, je nejstarší veřejně financovanou vysokou školou v Ontariu a patří mezi deset nejlepších výzkumných vysokých škol v Kanadě. Nabízí širokou škálu programů zaměřených na obchod, komunikaci, inženýrství a zdravotní studia, s důrazem na praktické zkušenosti a pracovní stáže.

Absolventi naší Vyšší odborné školy Cestovního ruchu mohou pokračovat ve studiu na školách v severských státech díky spolupráci se Scandinavianstudy a získat titul bakalář během 1,5 roku. Scandinavianstudy nabízí studentům možnost studovat na prestižních univerzitách v Dánsku, Finsku, Norsku a Švédsku. Tyto univerzity poskytují širokou škálu programů zaměřených na různé obory a kladou důraz na vysokou kvalitu vzdělání, praktické dovednosti a mezinárodní zkušenosti.

Studium na naší Vyšší odborné škole Cestovního ruchu nejenže poskytuje solidní základ a praktické dovednosti potřebné pro úspěšnou kariéru v oblasti cestovního ruchu, ale také otevírá dveře k prestižním mezinárodním univerzitám. Naši absolventi mají možnost pokračovat ve studiu na významných institucích jako je Panevropská univerzita v České republice, Metropolitní univerzita Praha, University College Birmingham ve Velké Británii, Centennial College v Kanadě a univerzitách v severských státech díky spolupráci se Scandinavianstudy. Tyto možnosti navazujícího studia umožňují našim studentům získat vyšší akademické tituly v zkráceném čase a přináší jim cenné mezinárodní zkušenosti. Studium u nás je tedy nejen investicí do odborných znalostí, ale také do širokých možností budoucího akademického a profesního rozvoje.

Chcete vědět více o možnostech navazujícího studia? Kontaktujte nás a my vám rádi poskytneme veškeré informace a poradíme s výběrem nejlepší cesty pro vaši budoucnost.

Začněte svou kariéru v cestovním ruchu s námi!

Vyplnění přihlášky ke studiu trvá jen 2 minuty. Zadejte pár základních údajů a potřebné dokumenty můžete doložit později.

Po odeslání přihlášky vás bude kontaktovat náš tým, aby s vámi domluvil všechny detaily.