ZRUŠENO – VÝLET: NÁVŠTĚVA ZÁMKU ROŽMBERK A MĚSTEČKA VYŠŠÍ BROD

S politováním Vám oznamujeme, že kvůli šíření koronaviru se tato akce nekoná. Nový termín uvedeme s otevřením výuky na školách.

Pojeďte s námi objevit jedinečné krásy jihočeského kraje a navštivte historické město Rožmberk nad Vltavou. Prozkoumejte s námi gotický komplex hradu Rožmberk ze 13. století, který se rozprostírá nad řekou Vltavou. Prohlédneme si věž Jakobínka z raně gotické části horního hradu a nový zámek s renesančním křídlem. Dalším cílem našeho zájezdu je také malé městečko v Jižních Čechách zvané Vyšší Brod. Podle položení jádra obce se jedná o nejjižnější město ČR. Dominantou města je Vyšebrodský klášter, který je dochovaný téměř v původním gotickém slohu.

Dopravní prostředek: autobus

Cena: 370,-Kč 

Sraz: 07:00, zastávka u silnice naproti tramvaje Vltavská

Odjezd: 07:15

Návrat: kolem 18:00

Více informací a rezervace:

Anežka Salačová, 774 513 510, salacovaanezka@seznam.cz

Jitka Ferdinandová, 723 351 393, ferdinandova.jitka.cz@gmail.com


Všechny výlety jsou pořádány studenty naší školy v rámci výuky a v rámci jejich školní přípravy. Všechny výlety jsou neziskové. Uvedená cena zahrnuje pronájem autobusu s řidičem, parkování autobusu a případné vstupy (pokud je tak u ceny uvedeno). Studenti za kvalitně připravený výlet obdrží pouze ohodnocení známkou v rámci předmětu.

Začátek

7:00

6. 6. 2020

Konec

18:00

6. 6. 2020

Adresa

zastávka u silnice naproti tramvaje Vltavská