ZRUŠENO – Výlet: Dva dny v Šestiměstí

S politováním Vám oznamujeme, že kvůli šíření koronaviru se tato akce nekoná. Nový termín uvedeme s otevřením výuky na školách.

Děkujeme za pochopení.

1. Den

Po odjezdu z Prahy zamíříme do Německého pohraničí, kde navštívíme město Žitavu. Zde si projdeme celé historické centrum, ve kterém uvidíte nádhernou Herkulovu fontánu a raritní květinové hodiny. Po Žitavě se přesuneme do Polska, kde navštívíme Lubaň. V Lubani se podíváme na nádhernou Kramárskou vež a další perly města. Poté pojedeme do poslední zastávky prvního dne, tím je Zhořelec. Toto město je zajímavé díky tomu, že jeho východní část patří Polsku a západní Německu. V tomto městě se i ubytujeme v krásném penzionu, který se nachází v historickém centru nedaleko mostu, který rozděluje Zhořelec. Zde náš první den zakončíme.

2. Den

Po snídani se přesuneme do krásné Lobavy. Zde navštívíme překrásný Löbauer viadukt, Nikolaikirche a procházku zakončíme v Parku, kde se nachází památník bitvy u Sedanu. Poté se přesuneme do našeho posledního města, kterým je Kamenec. Zde si uděláme velkou procházku, přes celé město. Navštívíme kostel Sv. Jošta, městské divadlo, pomník obětem koncentračního tábora a Elementarium.

Těšíme se na Vás. Pojeďte s námi

Sraz: 3. 4. 2020 v 7:30
Odjezd: 3. 4. 2020 v 8:00
Návrat: 4. 4. 2020 v 18:00

Místenka: (Autobus) = 540 Kč

Ubytování: Pension Picobello Zhořelec.
Možnosti ubytování:
Ceny jsou uvedené jednu osobu
Jednolůžkový = 32 €
Dvoulůžkový = 23,50 €
Třílůžkový = 21 €
Čtyřlůžkový = 18 €
Možnost snídaně = 8 €

REZERVACE MÍSTA V AUTOBUSE NA ČÍSLE +420 721 304 855


Všechny výlety jsou pořádány studenty naší školy v rámci výuky a v rámci jejich školní přípravy. Všechny výlety jsou neziskové. Uvedená cena zahrnuje pronájem autobusu s řidičem, parkování autobusu a případné vstupy (pokud je tak u ceny uvedeno). Studenti za kvalitně připravený výlet obdrží pouze ohodnocení známkou v rámci předmětu.

Začátek

7:30

3. 4. 2020

Konec

18:00

4. 4. 2020