Liberec a Jablonec – Za unikáty a výhledem

Srdečně Vás zveme na jednodenní výlet do Liberce a Jablonce. Nejprve si uděláme příjemnou procházku podél malebné vodní nádrže Mšeno, která nás dovede do historického centra Jablonce, kde si prohlédneme náměstí s tamní radnicí, architektonicky unikátní měšťanské domy a kostely. Vše bude doprovázet bohatý výklad studentů. Poté se dopravíme do Liberce místní tramvají, která tato dvě města spojuje. Málokdo by věřil, jak blízko tato města od sebe leží!

V Liberci si dáme oběd s výhledem na novorenesanční náměstí s radnicí a kašnou. Posilněni se vypravíme k Liebiegově vile a k technické univerzitě. Dále si můžete vybrat, zda zavítáte na Libereckou výšinu, která nabízí dech beroucí výhled, nebo zda se rozhodnete navštívit vyhlášenou Libereckou ZOO, která je domovem bílých tygrů.

Těšíme se na Vás!

Doprava: autobus

Cena: 237,-

Odjezd: 8:40, autobusová zastávka Vltavská (odjezd v 9:00)

Návrat: cca 18:00

Na výlet se objednávejte přímo u studentů:
Tel.: +420 606 948 472
E-mail: bendlova1998@seznam.cz


Všechny výlety jsou pořádány studenty naší školy v rámci výuky a v rámci jejich školní přípravy. Všechny výlety jsou neziskové. Uvedená cena zahrnuje pronájem autobusu s řidičem, parkování autobusu a případné vstupy (pokud je tak u ceny uvedeno). Studenti za kvalitně připravený výlet obdrží pouze ohodnocení známkou v rámci předmětu.

Začátek

8:40

4. 11. 2019

Konec

18:00

4. 11. 2019